Térítési díj és hangszer-karbantartási hozzájárulás befizetés

A 2020/2021. tanév I. félévében esedékes térítési díj és hangszerkarbantartási hozzájárulás befizetésének rendje

Tekintettel a koronavírus miatt kialakult egyedi helyzetre,  a Zeneiskola szülőket, felnőtteket a lehető legkevésbé szeretnénk az iskolába beengedni, ezért a befizetés nem a szokásos módon fog lezajlani. Kérjük szépen a szülőket, hogy az ellenőrzőbe beragasztott kis matricán szereplő összeget (térítési díj + hangszer-karbantartási hozzájárulás) pontosan kiszámolva tegyék be egy borítékba. A borítékre írják rá a növendék nevét! Ezt a növendék behozza magával a Zeneiskolába - amikor jön hangszeres, vagy szolfézs órára - és leadja a hangszeres tanárának, Előképző esetén a szolfézs tanárának.

Kérjük, hogy a borítékot -folyamatosan- legkésőbb október 10-ig legyen szíves mindenki beküldeni.

A Téritési díjjakkal és hangszerkarbantartási hozzájárulással kapcsolatos részletes tájékoztató az alábbi linkre kattintva olvasható;

Téritési díjak, hangszerkarbantartási hozzájárulás