Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Népzene tanszakunk eredményei a XIV. Fülemüle Népzenei Fórumon

2019. novemberében, immár tizennegyedik alkalommal rendezték meg Etyeken, a Fülemüle Népzenei Fórumot. Az egész ország területéről közel száz gyermek érkezett, hogy bemutathassa tudását, és a népzenében való jártasságát. Bár minden alkalommal szakértő zsűri minősítésében lehet részük a növendékeknek, mégis mindig barátságos hangulat uralkodik, a szervezők finom süteményekkel, kézműves foglalkozásokkal, és táncházzal várják a fellépőket. Idén is szóló ének, hangszeres szólista, hangszer kíséretes énekes és énekegyüttes, énekes csoport, és zenekar kategóriában indulhattak a növendékek.

Gratulálunk az elért eredmények kapcsán a Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola minden résztvevő növendékének és felkészítő tanáraiknak; Szabó Enikőnek, Samu Zoltánnak!

Untitled Document