Bordás-Magyar Eszter

Nyergesújfalun él családjával. 2000-ben diplomázott az esztergomi Vitéz János Római Katolikus Tanítóképző Főiskola újságíró-rendezvényszervező szakán. Ezután a Debreceni Egyetemen szerzett felnőttképzés- és művelődési menedzser szakon egyetemi diplomát. Dolgozott titkárnőként, városi rendezvény- és oktatásszervezőként, eurorégiós irodában határon átnyúló kapcsolatokkal foglalkozott. Férje zenetanár és aktív dobos (ütős) több zenekarban, iker lányai általános iskolások.

Szereti a kreatív feladatokat, szívesen dolgozik csapatban, szereti a zenész közeget. A zeneiskolában közvetlenül a vezetőség és a tanárok napi munkáját segíti, a szülők és a növendékek is bármikor fordulhatnak hozzá kérdéseikkel.