Cikkek

Nyomtatás

Óra és csoportbeosztások - 2022/2023. tanév

A kötelező tárgyak csoportbeosztásai /szolfézs, zenetörténet-zeneirodalom, kórus, zenekarok/, valamint a várólisták 2022. szeptember 5-én az esti órákban lesznek elérhetőek itt a zeneiskola honlapján.

A Zeneiskola épületében az áramszolgáltató karbantartási munkái miatt ezen a napon nem lesz áram, ezért a nyomtatott listák csak 2022. szeptember 6-án kerülnek kifüggesztésre. Az áramszünettel egyidőben a internet/telefon sem működik, a Zeneiskola szeptember 6-től lesz ismét elérhető telefonon. Mindenki megértését és türelmét köszönjük!

Hoppál Piroska népzene tanár órabeosztása 2022. szeptember 8-án csütörtökön 17 órakor lesz a 28. teremben!

A  várólisták 2022. szeptember 6-án délelőtt kerülnek fel a Zeneiskola honlapjára. Addig minden érdeklődő szíves türelmét kérjük!

Untitled Document