Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Jótékonysági hangverseny a Szatmári Irgalmas Nővérek javára- meghívó

Nagy szeretettel ajánljuk mindenki figyelmébe a Szatmári Irgalmas Nővérek Szent Vince Idősek Otthona javára szervezett jótékonysági hangversenyt, melyre 2023. december 8-án pénteken 18 órai kezdettel kerül sor a Zárdatemplomban / 2500 Esztergom, Pázmány Péter utca 18./.

A koncert keretében fellép Pitti Katalin, Pálmai Árpád, valamint a Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola Művésztanárai. Beszédet mond Erős Gábor országgyűlési képviselő. A belépés díjtalan, támogatói jegyek a helyszínen válthatóak. A koncert bevételét az otthon lakószobáinak felújítására fordítják.

Minden felajánlást szívesen fogadnak az alábbi bankszámlaszámon: 

OTP Esztergom

11740054-20044909

 
Untitled Document