Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Emlékezés az Aradi Vértanúk tiszteletére - hangversenymeghívó

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt az Esztergomi Szimfonikus Zenekar és a Balassa Bálint Vegyeskar közös hangversenyére. A városi megemlékezéshez kapcsolódva immár hagyományos módon csendül fel W. A. Mozart Requiemje, melynek előadása tiszteleg az Aradi vértanúk kivégzésének emléke előtt. A 2023. október 6-án 18 órai kezdettel a Vízivárosi Plébániatemplomban rendezendő koncert ingyenes, adományokat köszönettel fogadnak.

Közreműködik:

Dunai Éva - szoprán, Laczák Boglárka - alt, Kiss Tivadar - Tenor, Lettner Zsolt - Basszus, Balassa Bálint Vegyeskar (Udvardyné Pásztor Ágnes) ,Esztergomi Szimfonikus Zenekar, Vezényel: Reményi László

Untitled Document