Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Pálmai Árpád szolfézstanárunk kitűntesése

Nagy örömmel adjuk hírül, hogy az esztergomi Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola szolfézstanára Pálmai Árpád a Babits Mihály-díj "Esztergom Kultúrájáért" kitüntető címben részesült. 1989 óta minden év január 22-én ünnepeljük  a magyar kultúra napját, annak emlékére hogy Kölcsey Ferenc 1823-ban ezen a napon fejezte be a Himnusz kéziratát. Esztergom Városa idén a Kapcsolatok Háza nagytermében rendezett ünnepi műsort ezen nap tiszteletére. Esztergom Megyei jogú Város Önkormányzatának képviselő-testülete Babits Mihály-díj „Esztergom Kultúrájáért" kitüntetés adományozásával ismeri el azok tevékenységét, akik Esztergom kulturális életében kiemelkedő munkát végeztek.
 
Szívből gratulálunk Pálmai Árpádnak és további sok erőt kívánunk neki a zenekultúra ápolásához az esztergomi tanulók művészeti oktatásához!
 
Untitled Document