tavaszi szünet a Zeneiskolában: 2024. március 28 – április 7.

- utolsó tanítási nap 2024. március 27. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2024. április 8. (hétfő) -

Növendékeink őszi versenyeredményei

A Zeneiskola növendékei az őszi időszakban is számos versenyen, fesztiválon vettek részt szép eredményeket elérve. Ezúton is gratulálnuk a sikereket elért növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak.

A bővebben gombra kattintva megtekinthetőek a részletes eredményismertetők;

rendezvény település időpont felkészítő tanárok elért eredmények
IX. Országos Bihari János Hegedű-, Gordonka és Vonós Kamarazenei Verseny Abony 2022.11.14-15. Németh Judit, Süliné Faragó Izabella, (Tóth Sándor)

Grósz Borbála, Ladányi Petra Lelle - Ezüst fokozat

Codner Isabell - Bronz fokozat