Őszkezdő hangversenyek a Zeneiskolában

Szenthelyi Miklós és zeneakadémiai különleges tehetségek osztályának hangversenye - 2022. szeptember 20. - 17:00

Szenthelyi Miklós és művésztársai immár hagyományosan adnak hangversenyt Zeneiskolánkban az őszi és tavaszi időszakban egyaránt. A most esedékes őszi hangverseny több szempontból is rendhagyó és újdonságokkal szolgáló esemény lesz, hiszen ezúttal Szenthelyi Miklós zeneakadémiai különleges tehetségek osztályának tagjai adnak műsort.

A 2022. szeptember 20-án kedden 17 órakor kezdődő hangversenyre a belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők az esztergomi Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola Reményi Károly Hangversenytermében!

Zene Világnapja alkalmából rendezett hangverseny - 2022. október 1. - 17:00

Szeretettel hívunk és várunk minden kedves érdeklődőt az esztergomi Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola ünnepi hangversenyére, melyet a Zene Világnapja alkalmából rendez meg 2022. október 1-én kedden 17:00  kezdettel a Zeneiskola Reményi Károly Hangversenytermében. Fellépnek a Zeneiskola művésztanárai.