2022. január 27-én csütörtökön -a félévi nevelőtestületi értekezlet miatt- tanítás nélküli munkanap van a Zeneiskolában. Ezen a napon nincs órarend szerinti tanítás!

Forgalmi rend változása a Gesztenye fasorban

Ezúton hívjuk fel mindenki figyelmét, hogy Esztergom Város Önkormányzatának Városfejlesztési Környezetvédelmi és Kulturális Bizottsága több ponton is módosította a város forgalmi rendjét, melyek december 1-től léptek életbe.

Ennek eredményeként -a Kis-Duna menti partsáv megóvása érdekében- korlátozzák a Gesztenye fasoron történő parkolást és behajtást. A zeneiskolát megközelítő gyalogosrámpa kivitelezésének befejezésével a terület a Bottyán híd irányából is akadálymentesen megközelíthető lett. A gépjárművel érkezők számára ezentúl a Gőzhajó utcai ingyenes parkoló ad lehetőséget parkolásra.