Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Koronavírus tájékoztatás- online munkarend

Tisztelt Szülők!

Ez úton felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy az emberi erőforrások minisztere 17/2021. (III.5.) EMMI határozata alapján iskolánkban

2021. március 8-tól 2021. március 31-éig a nevelés-oktatás tantermen kívüli digitális munkarendben kerül megszervezésre.

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap 2021. április 7.

A tantermen kívüli, digitális munkarend olyan módon kerül meghatározásra, hogy annak keretében a tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása a pedagógusok és a tanulók online, vagy más személyes találkozást nem igénylő kapcsolatában történik.

A következő napokban, ennek megfelelően minden növendéket a hangszeres főtárgytanára, valamint a kötelezőtárgy tanára /szolfézs stb.../ tanára e-mailben, telefonon keresni fogja az online munkarend kialakítása végett.

Köszönjük megértésüket!

Esztergom, 2021. március 5.

Udvardyné Pásztor Ágnes

igazgató  

Untitled Document