Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Jótékonysági hangverseny - meghívó

2022. június 11-én 17 órakor kezdődik az Esztergomi Zeneiskola Alapítványának jótékonysági hangversenye a Szatmári Irgalmas Nővérek zárdatemplomában (Esztergom, Pázmány péter út 18.). Az „Alapítvány, az Esztergomi Városi Zeneiskola Támogatására” nevű 1991-ben alapított, művészeti tevékenységet folytató, közhasznú non-profit szervezet legfontosabb célkitűzései közé tartozik az esztergomi zenei élet fejlesztése és a Zsolt Nándor Zeneiskola támogatása, amely a városban egyedüli zeneművészeti tevékenységet folytató oktatási intézményként meghatározó szerepet tölt be a város művészeti életében. Ennek megfelelően az alapítvány szervezésében számos zenei találkozó, rendezvény és művészeti projekt valósult meg az elmúlt 27 évben. A hangversenyen fellépnek az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola növendékei és tanárai.

A Zeneiskola Alapítványáról bövebben az alábbi linkre kattintva lehet olvasni;

http://esztergomizeneiskola.hu/alapitvanyunk

 
 
Untitled Document