Tanévkezdési tájékoztató a 2022/2023. tanévre

A hangszeres, magánének órabeosztások, valamint a kötelező tárgy csoportbeosztások táblázatai ide kattintva olvashatóak!

Tanévkezdés fontos dátumai;

2022. augusztus 29. hétfő - Pótfelvételi a Zeneiskolában

Minden új jelentkezőt a Zeneiskola postai úton írásban tájékoztat a felvételi határozatról. Ezen határozatok megérkezése 2022. szeptember 2-tól várható.

A csoportos órák beosztása 2022. szeptember 5 -től /a délutáni óráktól/ a Zeneiskola honlapján (www.esztergomizeneiskola.hu), illetve a Zeneiskola Nagyszolfézs termének üvegablakában kifüggesztve tekinthető meg.

Amennyiben a szolfézs óra beosztása -nyomós indokból kifolyólag- nem megfelelő, kérjük, hogy az alábbi időpontok közül választva szíveskedjenek telefonon egyeztetni az alábbi telefonszámon; 06 30 731-8602, vagy személyesen megjelenni a Zeneiskola földszinti Nagyszolfézs termében;

2022. szeptember 6. /kedd/ 16:00-19:00 között

2022. szeptember 8-9. /csütörtök, péntek/ 16:00-19:00 között

2022. szeptember 7-8-9. /szerda, csütörtök, péntek/ Hangszeres egyéni órarend kialakítása tanáronként, a 2022. szeptember 5-én nyilvánosságra kerülő tájékoztatóban megadott időpontokban és módon. Feltétlen kérünk, mindenkit a személyes megjelenésre, vagy a telefonon történő egyeztetésre, hiszen itt dől el egész évre a végleges hangszeres órabeosztás!

Kérjük, hogy minden már zeneiskolai bizonyítvánnyal rendelkező növendék hozza be a bizonyítványát is!

Csoportos órák órarend szerint megtartott első napja: 2022. szeptember 12. hétfő

Új növendékeink számára ajánljuk zeneiskolai tanulmányokról, térítési-, tandíjakról szóló  részletes ismertetőt, valamint a Zeneiskola házirendjének megismerését melyek, az alábbi linkekre kattintva olvashatóak;

Felvételi tájékoztató

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola Házirendje

Térítési-, és tandíjak a 2022/2023. tanévben

A formanyomtatványok letölthetőek 2022. szeptember 5-től itt a honlapon, valamint átvehetőek a Zeneiskola titkárságán:

A határidő után beérkező dokumentumokat nem áll módunkban elfogadni!

Minden régi és új növendékünknek sikeres és eredményekben gazdag tanévet kívánunk!