Tanévkezdési tájékoztató a 2020/2021. tanévre

Hangszeres, magánének, népi ének és kötelező csoportbeosztások a 2020/2021. tanévben - linkre kattintva letölthető!

FIGYELEM! Séra Anna Tanárnő pénteki óráin minden esetben fél órával később fognak kezdődni!

Tanévkezdés fontos dátumai;

• 2020. augusztus 28-29. /péntek-szombat/ Pótfelvételi a Zeneiskolában
  • Minden új jelentkezőt a Zeneiskola postai úton írásban tájékoztat a felvételi határozatról. Ezen határozatok megérkezése 2020. szeptember 4-től várható.
  • 2020. szeptember 4-én pénteken délután 17 órától a felvettek névsora és a szolfézs órák rendje olvasható  a Zeneiskola honlapján, valamint a Zeneiskola Nagytermének oldalsó üvegablakain.
  • Akinek a kötelező tárgy /szolfézs, zeneirodalom-zenetörténet, kórus stb./ tekintetében az óra időpontja nem megfelelő, egyeztetés céljából legyen szíves 2020. szeptember 7-én vagy 8-án /hétfő, kedd/ 15:00-18:00 között a szolfézstanárokat felkeresni a Zeneiskola földszinti Nagyszolfézs termében, vagy telefonon is lehetséges egyeztetés a következő telefonszámon; 06 30 731-8602
  • 2020. szeptember 9-10-11 /szerda, csütörtök, péntek/ Hangszeres egyéni órarend kialakítása tanáronként, a 2020. szeptember 4-én nyilvánosságra kerülő tájékoztatóban megadott időpontokban és módon. Feltétlen kérünk, mindenkit a személyes megjelenésre, vagy a telefonon történő egyeztetésre, hiszen itt dől el egész évre a végleges hangszeres órabeosztás!
  • Kérjük, hogy minden már zeneiskolai bizonyítvánnyal rendelkező növendék hozza be a bizonyítványát is!
  • Csoportos órák órarend szerint megtartott első napja: szeptember 14. hétfő

Kérjük, azon újonnan jelentkezett növendékeket, akik postai úton kapott tájékoztatás alapján felvételt nyertek, legyen szívesek kitölteni az alábbi linken/felületen található  Beiratkozási űrlapot!

Új növendékeink számára ajánljuk zeneiskolai tanulmányokról, térítési-, tandíjakról szóló  részletes ismertetőt, valamint a Zeneiskola házirendjének megismerését melyek, az alábbi linkekre kattintva olvashatóak;

Felvételi tájékoztató

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola Házirendje

Térítési-, és tandíjak a 2020/2021. tanévben

Letölthető formanyomtatványok:

Díjmentesség iránti kérelem – NYOMTATVÁNY

Díjkedvezmény iránti kérelem – NYOMTATVÁNY

A Zeneiskola Alapítványának térítési díj, illetve tandíj hozzájárulás kérvényének formanyomtatványa

AZ OKIRATOK LEADÁSI HATÁRIDEJE: 2020. szeptember 25. péntek

A határidő után beérkező dokumentumokat nem áll módunkban elfogadni!

Minden régi és új növendékünknek sikeres és eredményekben gazdag tanévet kívánunk!