Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Adomány számítástechnikai eszközök érkeztek a Budapest Bank jóvoltából

Használt monitorokat, asztali gépeket és laptopokat ajánlott fel közhasznú alapítványok részére a Budapest Bank Zrt. 

A jótékonysági projekt keretében az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskolát segítő Alapítvány mellett „Jót s Jól” Alapítványon keresztül a neszmélyi Launai Miklós Református Iskola, az Árpád-házi Szent Erzsébet Alapítvány által támogatott esztergomi Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola is eszközökkel gazdagodott, valamint a Karitászt Támogató Alapítvány munkáját is segítették az adományokkal.

A Budapest Bank felelős vállalatként ismét megragadott egy lehetőséget, hogy segíthessen. A környező településeken összesen 23 monitort, 6 laptopot és 4 asztali gépet adományoztak négy szervezetnek, amelyek segítik az általuk támogatott intézmények tevékenységét – mondta Banainé Kiffer Éva senior ügyfélkapcsolati menedzser, a Tatabányai Vállalati Üzletközpont Esztergomban dolgozó munkatársa.

A pénzintézet a közelmúltban leselejtezett informatikai eszközei közül kiválogatta azokat, amelyek még jó állapotúak és jól használhatóak, és a munkatársak javaslatai alapján, valamint a bank jótékonysági munkatársi csapatának közreműködésével gondoskodott arról, hogy a közel 200 eszköz közhasznú alapítványokhoz – összesen 26 szervezethez – jusson el.

Az Esztergomi Zeneiskola Alapítványának nevében ezúton is köszönjük a nagylelkű támogatást!

Untitled Document