Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Növendékeink sikerei a VII. Regionális Szolfézsversenyen

Immár hetedik alkalommal adott otthont a Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola a regionális szolfézsversenynek. A 2024. április 19-én megrendezett megmérettetésen 15 alapfokú művészeti iskola közel negyven növendéke versenyzett 4 korcsoportban. Nagy öröm számunkra, hogy a sikeres versenylebonyolítás mellett a zeneiskola nevezett növendékei közül ketten is szép eredményt érhettek el. Az első korcsoportban Hajdu István Alexander első helyezést, a negyedik korcsoportban Hajdu Géza Christopher második helyezést ért el. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak Szabó Márknak, Stipkovits Fülöpnek és tanszakvezetőjüknek Séra Annának az elért sikerhez!

 

Untitled Document