Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Hangszeres, egyéni és csoportos órák beosztásai

1.5 verzió: 2019. szeptember 5. csütörtök 23:00 

FIGYELEM!!!! A Zeneiskola vonalas régi száma technikai okok miatt nem elérhető. Kérjük, az alábbi telefonszámon keressék a Zeneiskolát; 06 30 731 8602

Tisztelettel kérjük a szülőket, hogy a különórákat, egyéb elfoglaltságokat ennek tudatában szervezzék, mert csoportmódosításra csak nagyon indokolt esetben van lehetőség az arányos csoportlétszámok megtartása miatt.

Kötelező tárgy /szolfézs, zeneirodalom, stb./ csoportátkéréseket kizárólag hétfőn, kedden, és szerdai napokon (szept. 9-11) 16-18 óra között a Zeneiskola nagyszolfézs termében lévő szolfézstanárokkal lehet egyeztetni! Erre, az adott napokon az irodában, telefonon, vagy egyéb csatornán nincs lehetőség. Köszönjük a megértést!

A részletes listák a bővebben gombra kattintva tekinthetőek meg;

Untitled Document