Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Népzene tanszakunk eredményei a XI. Fülemüle Népzene Fórumon

2016-ben, immár tizenegyedik alkalommal rendezték meg Etyeken, a Fülemüle Népzenei Fórumot. Az egész ország területéről közel száz gyermek érkezett, hogy bemutathassa tudását, és a népzenében való jártasságát. Bár szakértő zsűri minősítésében lehetett részünk, mégis mindig barátságos hangulat uralkodik, a szervezők finom süteményekkel, kézműves foglalkozásokkal, és táncházzal várták a fellépőket. Szóló ének, hangszeres szólista, hanszer kíséretes énekes és énekegyüttes, énekes csoport, és zenekar kategóriában indulhattak a növendékek.

Gratulálunk az elért eredmények kapcsán minden növendéknek és felkészítő tanáraiknak; Szabó Enikőnek, Samu Zoltánnak és Pandák Viktornak!

növendékek és a kamaracsoportok elért eredményeit részletesen a bővebben gombra kattintva lehet megtekinteni;

ű

Untitled Document