Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Magyar Alapfokú Művészetpedagógiai Értéktár cím

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskolában folyó magas szintű pedagógiai munka elismeréseként iskolánk elnyerte a Magyar Alapfokú Művészetpedagógiai Értéktár címet. Az elismerést  Ember Csaba, a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének elnöke adta át Stipkovits Fülöp intézményvezető-helyettes részére 2018 május 16-án Budapesten az Ádám Jenő Zeneiskolában. Köszönjük ezt a kitüntető címet az adományozóknak és köszönöm minden, az iskolában dolgozó pedagógusnak, hogy munkájukkal hozzájárultak iskolánk sikeréhez!

Udvardyné Pásztor Ágnes - intézményvezető

Untitled Document