Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Jótékonysági hangverseny az Esztergomi Zeneiskola Alapítványa javára

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola Alapítványának javára immár hagyományos módon megrendezésre kerülő jótékonysági hangversenynek idén is az Esztergomi Bazilika ad otthont. Fellépnek a Zeneiskola növendékei és tanárai. A 2018. június 14-én csütörtökön 18 órai kezdettel tartandó hangversenyre a belépés díjtalan, adományokat köszönettel fogadunk.

A Zeneiskola Alapítványáról bövebben az alábbi linkre kattintva lehet olvasni;

http://esztergomizeneiskola.hu/alapitvanyunk

Untitled Document