Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Az Esztergomi és a Bambergi Zeneiskola közös hangversenye

A Bambergi és az Esztergomi Zeneiskola szakmai együttműködése immár hosszú évekre nyúlik vissza. A tavalyi évben nagysikerrel, a németországi Bambergben megrendezett "Konzert für Frieden" hangverseny után most a Esztergom látja vendégül a német partner 40 tagú zenekari együttesét. A közel egy hetes esztergomi vendégeskedés záróakkordja az Esztergomi Bazilikában 2018. május 26-án  19 óra kezdettel tartandó közös hangverseny lesz. Mindnekit szeretettel várunk!

Szólisták: Szoprán: Daróczi Gabriella * Alt: Barlay Zsuzsanna * Tenor: Pálmai Árpád * Basszus: Egresi Tamás Közreműködik: Balassa Bálint Vegyeskar (karnagy: Udvardyné Pásztor Ágnes) Ars Musica Kamarakórus (karnagy: Vereckei Attila)

Untitled Document