Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

Felvételi és beiratkozás a 2018/2019. tanévre

Sok szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt és növendéket az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola felvételi és beiratkozási alkalmán. A zeneiskola tanulmányokról előzetes részletes ismertető található a Zeneiskola felvételi tájékoztatójában, melyet az alábbi linkre kattintva lehet olvasni,

Felvételi tájékoztató

A felvételi keretében lehetőség van a hangszerek megismerésére, valamint az iskola szaktanáraival való konzultációra.

Megfelelő számú jelentkezés esetén - alsóbb évfolyamokon- növendékeink számára szolfézs tárgyból kihelyezett órákat tartunk a Szent Erzsébet Iskolában!

Nyári ügyeletet a Zeneiskolában minden szerdán 9 és 13 óra között tartunk. Ügyintézés kizárólag ezeben az idősávokban lehetséges telefonon és személyesen a Zeneiskolában!