Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

"Szomszédoló" hangverseny a Zeneiskolában

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola hagyományteremtő szándékkal ad otthont Esztergom régió Zeneiskoláinak összefogásával megvalósuló "szomszédoló" hangversenynek, melyre 2018. február 19-én 17 órai kezdettel kerül sor az Esztergomi Zeneiskola nagytermében.

Résztvevő zeneiskolák: Erkel Ferenc Zeneiskola – Dorog, Liszt Ferenc Zeneiskola – Párkány, Lavotta János Zeneiskola – Tát, Szabolcsi Bence Zeneiskola – Nyergesújfalu, Zsolt Nándor Zeneiskola – Esztergom

Szeretettel várunk minden érdeklődőt! A részletes műsor a bővebben gombra kattintva olvasható;

Untitled Document