Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

FELFEDEZÉS! "Szenthelyi Miklós zeneakadémiai különleges tehetségek osztályának hallgatóinak hangversenye"

Szenthelyi Miklós és művésztársai immár hagyományosan adnak hangversenyt az őszi és tavaszi időszakban egyaránt. A most esedékes hangverseny több szempontból is rendhagyó és újdonságokkal szolgáló esemény lesz, hiszen ezúttal Szenthelyi Miklós zeneakadémiai különleges tehetségek osztályának tagjai adnak műsort.

A 2017. október 24-én kedden 17 órakor kezdődő hangversenyen közreműködik: Szenthelyi Judit- a Magyar Köztársaság Lovagkeresztjével kitüntetett zongoraművész, valamint bevezetőt mond: Szenthelyi Miklós- Kossuth-díjas hegedűművész. A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!